NÁŠ PŘÍBĚH

Vaříme s láskou

PIVOVAR KILIÁN

Založeno z lásky k pivu l. P. 2021.

Po urputném tříměsíčním úsilí, v čerstvém pokovidovém (všichni doufejme) období, byl v potu a slzách štěstí založen a stvořen tento podnik. Majitel se inspiroval životem a tvorbou českého prozaika Bohumila Hrabala, jehož rodným příjmením bylo Kilián a který nemalou část svého života (1950 - 1973) prožil v pražské Libni na adrese Na Hrázi 324/24. Nový podnik byl tedy pojmenován Kilián.

V našem pivovaru prozatím pivo nevaříme, ale již nyní Vám nabídneme 3 druhy piva vařená dle naší receptury, ikdyž mimo naše prostory, a dále 4 majstrštyky našich spřátelených pivovarů. Náš tým se skládá ze zkušených odborníků ve svém oboru a co je hlavní, každý z našeho týmu je "srdcař". Všichni společně usilujeme o to, abyste u nás byli spokojení, výborně se napili, výtečně se najedli a měli touhu se k nám vrátit. Vaše žízeň a Váš hlad jsou naší starostí, přijďte si k nám odpočinout a vychutnat si nejen nápoj, či jídlo, ale i okamžik.

No, a nalejme si čistého vína - PARDON, PIVA! - Vaše návštěvy a naše úspěšné zavedení nám umožní uskutečnit náš hlavní sen - vařit vlastní pivo v prostorách našeho pivovaru Kilián a Váš zážitek tedy o to více okořenit. 

... ZAMILUJTE si nás i Hrabalovu Libeň!

Otevřené přiznání na závěr: ROZMAZLÍME VAŠE CHUŤOVÉ POHÁRKY, ...


— PROČ BYSTE MĚLI ZAVÍTAT PRÁVĚ K NÁM —

Rozmazlíme Vaše chuťové pohárky

ČERSTVÉ INGREDIENCE

Opravdu chceme, abyste se k nám vraceli! Vaříme z prvotřídních surovin, které nejvíce nakupujeme u poctivých řemeslníků. Navnadíme Vás sdělením, že si u nás pochutnáte mimo jiné na uzeninách Pana řezníka Klepiše.

PŘÍVĚTIVÁ ATMOSFÉRA

Nechte nás rozmazlovat Vaše chuťové buňky v prostředí, které Vás pohladí na duši - za přívětivého počasí na zahrádce na sluníčku i ve stínu, nebo v příjemném prostředí našeho pivovaru. Dýchne na Vás příjemná atmosféra na kterémkoliv místě, na které se posadíte, a nebudete se cítit stísnění.